büyükşehir

GÜLNAR BELEDİYESİ PERSONELLERİNE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Gülnar Belediyesi personellerine 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında B sınıfı iş Güvenliği uzmanı Cihangir Kocabağ tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

İlk Yayın: 12 Mart 2023 – Güncelleme: 12 Mart 2023 23:36

HABER MERKEZİ

İş sağlığı ve güvenliğinin öneminin anlatıldığı eğitimde genel konular, sağlık konuları ve teknik konularda iş güvenliği eğitimleri gibi önemli konular ele alındı.

“İNŞALLAH BU EĞİTİMLE İŞ KAZALARININ ÖNÜNE GEÇECEĞİZ”

Çalışma arkadaşlarının sağlığı ve güvenliği için bu eğitimin önemli olduğunu vurgulayan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, “Sağlık ve güvenlik açısından personelimizin alması gereken eğitimlere önem veriyoruz. Hem belediye birimlerimizdeki personelimiz hem de sahada çalışan teknik personelimiz iş yerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmek, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmak, çalışanların karşı karşıya bulundukları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirler konusunda da bilgilendirildi. Her işin kendine ait alınması gereken önlemleri var bu önemler sayesinde kaza oranı azalıyor. İnşallah bu eğitimle iş kazalarının önüne geçeceğiz. Personellerimize eğitim veren iş Güvenliği uzmanı Cihangir Kocabağ’a teşekkür ederim” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu