büyükşehir

Teşekkürler Gülnar!

MHP Gülnar İlçe Başkanı Celal Kadim, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle düzenlenen “2023’e Doğru Aday Belli Karar Net”  Mersin mitingine katılımı ve coşkusuyla güçlü bir şekilde destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

İlk Yayın: 25 Aralık 2022 – Güncelleme: 25 Aralık 2022 23:37

HABER / AKİL ÇIRAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, “2023’e Doğru Aday Belli Karar Net” temalı açık hava toplantısında Mersin’den tüm Türkiye’ye seslenerek önemli mesajlar verdi. Mersin Millet Bahçesi yanında gerçekleşen mitinge, on binlerce kişi akın etti.

Mersin’in yanı sıra çevre illerden de katılımcıların yer aldığı mitingde MHP Lideri Bahçeli; “Başı Toroslar kadar dik, gönlü Mavi Vatan kadar engin Mersin’i ve Mersinli kardeşlerimi gönülden selamlıyorum” ifadeleriyle coşkuyu arttırırken, alanda birlik ve beraberliğin en güzel fotoğraf karesi verildi. “Cumhur İttifakı Türk Milletinin kendisidir. Adayımız bellidir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açık ara farkla yeniden cumhurbaşkanı seçilmesidir” diyen MHP Lideri Devlet Bahçeli, Mersin’den ve çevre illerden mitinge katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

TEŞEKKÜRLER GÜLNAR!

MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi Teşkilat Başkanları, partililer ve Mersinliler ile birlikte büyük bir coşku ve heyecanla ağırlayan MHP Gülnar İlçe Başkanı Celal Kadim, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle düzenlenen büyük Mersin buluşmasında tüm Gülnarlı hemşehrilerine yüksek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Kadim; “Mitingimize günlerdik coşku ve heyecanla hazırlandık. Milletvekillerimize, MYK Üyelerimize, Tüm teşkilat Başkanlarımıza, partililerimize ve hazırlıklara katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi güçlü kılan birliğimiz ve beraberliğimizdir. Türk Milleti, bu dönemde tarihi bir mücadele veriyor. Bu tarihi dönemde Mersin’de böyle bir mitingin gerçekleşmesinden büyük mutluluk duyduk. İnşallah 2023 yılında yapılacak seçimlerde Türk Milleti yeniden Cumhur İttifakı diyecek ve güçlü Türkiye’ye doğru ilerleyeceğiz. 2023 bize mutluluk, birlik ve beraberlik getirecek” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu