büyükşehir

ÖZDENİZ: “DURACAK ZAMAN DEĞİL”

İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Doktor Ali Rıza Özdeniz Gülnar’a çıkarma yaptı.

İlk Yayın: 30 Ocak 2023 – Güncelleme: 30 Ocak 2023 23:33

Son iki aydır il ve ilçe teşkilatlarının kongrelerine odaklanan İYİ Parti Mersin teşkilatı sahadan çekilirken, Dr. Özdeniz bir yandan ilçe kongrelerini bitiren teşkilatlara hayırlı olsun ziyaretlerini tamamladı diğer bir yandan da sahada kalmaya devam ederek vatandaşlarla sıcak ilişkilerini korumayı sürdürüyor. Son bir yıldır Mersin’de İYİ Parti adına sahada aktif şekilde çalışmalarını sürdüren Dr. Özdeniz, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamını ve İYİ Parti’nin ülke sorunlarına dair çözüm önerilerini Mersin’in dört bir yanına taşımaya devam ediyor.

Kongrelere odaklanan il ve ilçe teşkilatlarının sahadaki sözcüsü haline gelen Dr. Özdeniz bu hafta sonu da adeta Gülnar’a çıkarma yaptı. İYİ Parti Gülnar ilçe teşkilatını ziyaret ile başlayan Gülnar programını Demirözü ve Kuskan Mahallelerinde vatandaşların dertlerini dinleyerek sürdüren Dr. Özdeniz, Gülnar’a ve Mersin’e sahip çıkma sözü verdi.

Dr. Özdeniz’e vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu görülen Gülnar ziyaretinde kendisine geniş bir ekibinde destek verdiği gözlemlendi.

Gülnar programının ardından günü geç saatlerde Aydıncık’ta tamamlayan Dr. Özdeniz, İYİ Parti Aydıncık İlçe teşkilatını ziyaret etti ve burada da bir üye katılım programı düzenledi.

Duracak zaman değil diyerek sahayı karış karış gezen Dr. Özdeniz, yaklaşan genel seçimler öncesinde ne kadar iddialı bir aday olduğunun işaretlerini verdi. Dinamikliği, çalışkanlığı, hem parti içi hem de parti dışı sakin kişiliği ile herkesimin desteğini alarak makul aday olduğunu gösteren Dr. Özdeniz önümüzdeki günlerde Mersin siyasetinde adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

 

 

ALİ RIZA ÖZDENİZ KİMDİR?

1967 Anamur doğumlu. İlk ve Ortaokulu Kahramanmaraş’ta, Liseyi Adana’da okudu.

1984 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesine kazanarak 1993 yılında Tıp Doktoru olarak mezun oldu.

Üniversite öğrenimi süresince Fakültede Ülkü Ocağı teşkilatını kurdu. Konya Ülkü Ocağı ve Fakülte başkanlığı dâhil her kademesinde görev yaptı.

Sırasıyla Konya Karapınar İlçesi, Konya Devlet Hastanesi Bozyazı Sağlık Ocağında Pratisyen Doktor olarak çalıştı.

Askerlik görevini 1994-1995 yılları arasında Şırnak ili Silopi ilçesinde Tabip Asteğmen olarak yaptı.

1999 yılında önce Bozyazı Sağlık Grup Başkanlığı daha sonrada Mersin İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve 3 çocuk babası.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu