büyükşehir

Mersin Akdeniz Lions Kulübünden Eğitime ve Kadına destek şenliği

İlk Yayın: 21 Aralık 2022 – Güncelleme: 21 Aralık 2022 16:12

Mersin Akdeniz Lions Kulübünün “ Eğitime ve Kadına” destek amacı ile düzenlediği 7. Yılbaşı Alışveriş Şenliği 21 Aralık da Mersin Divan Otelin de gerçekleşti.

Mersin in elit firmaları ,kadın üreticileri ve sivil toplum kuruluşlarının yer aldığı ayrıca Mersin de bulunan 4 SMA lı çocuğumuzun ailelerine ücretsiz stant vererek toplumda bu çocuklara karşı farkındalık yaratmak ve gelen konuklarımızın bu ailelere destek vermelerini amaçladık . Özellikle madur ve şiddete maruz kalmış kadınlarımıza destek, başarılı ancak imkanları olmayan öğrencilerimize yardım edebilmeyi hedefledik. Yüksek katılımlı şenliğimizin açılışını Uluslararası Lions Türkiye 118U Genel Yönetmeni Sn.Ln.Ayşegül Taş gerçekleştirdi.

2022-2023 Hizmet Dönemi Başkanı Sn.Ln.Perihan ESER ,Topluma Hizmet misyonunu ile hareket eden Mersin Akdeniz Lions Kulübünün her yıl olduğu gibi bu hizmet döneminde de bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inandığını  ve bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm firmalara, sponsor firmalar Al-Si Ametis Sarayhan Thermal Otel , Atasay Mersin Marina, Bahçeşehir Koleji ,Güven Ofset e, Lion dostu konuklara Mersin Akdeniz Lions Kulübünün değerli üyelerine ve 118 U Yönetim Çevresi Genel Yönetmenine gönülden teşekkürlerini sundu.

Kalplerde Hizmet Yarışındayız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu