BÜYÜKŞEHİR
Mersin
27 Eylül, 2023, Çarşamba
 • DOLAR
  27.31
 • EURO
  28.91
 • ALTIN
  1667.6
 • BIST
  8242.26
 • BTC
  26176.691$

29 Mayıs – 4 Haziran Haftalık Burç Yorumları

27 Mayıs 2023, Cumartesi 14:13

Astrolog Ufuk Çor, 29 Mayıs – 4 Haziran Haftalık Burç Yorumlarını www.gulnarinsesi.com adresi okuyucuları için kaleme aldı.

Güzel etkilerin olduğu bir hafta etkisiyle başlıyoruz. Yengeç Venüs ve balıktaki Neptün’ün 120 derecelik uyumlu açısı hafta genelinde aktif olacak ve özellikle hafta sonu etkisini zirve noktada açığa çıkartacak diyebiliriz. Bu açı ışığında ilişki, romantizm, ev ve aile temalarının da ön planda olacağı, içimizdeki ilahi ışığı parlatacağını söylenebilir. Sanat, yaratıcılık ve ilham konularını da son derece destekleyen bir hafta olduğu için üretim ve dizayn konularını gerçekleştirebilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek Yay Dolunayının iyi etkileri açığa çıkarabilecek yapısı şifa enerjisini çalıştırabilir ve ilişkilerde olumlu gelişmelere vesile olabilir.

 

Koç – Kariyeriniz bu hafta önemli olacak, ancak evdeki durumunuz da biraz dikkat gerektirecek. Stresin sizi ateşlemesine izin vermeyin ve yavaş yavaş tüm zorluklarınızın üstesinden gelebileceğinizi aklınızda tutun. Bu hafta sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalı ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Boğa - Kariyeriniz ve mali durumunuz önümüzdeki hafta önemli ölçüde iyileşecek. Bir terfi veya iş fırsatı arıyorsanız, tüm kalbinizle bunun peşinden gitmenin tam zamanı. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek için iyi bir haftadasınız.

İkizler - Yetenekleriniz ve çabalarınız iş yerinizde tanınacak ve takdir edilecektir. Partnerinizle gereksiz çatışmalardan uzak durmaya çalışın ve aile hayatınıza biraz daha özen gösterin. Hafta sonu  sosyal ortamlarda, arkadaşlarınız arasında beklenmedik değişik ve farklı aktiviteler içine girebilir, ve yeni tanışacağınız bir insana ilgi duyabilirsiniz.

Yengeç – Sezginizi dinlediğiniz ve yüksek benliğinizle uyum içinde kaldığınız sürece, kader size bol bol nimetler verecektir. Hayatınızdaki olumsuz etkileri görmezden gelin ve servetinizden en iyi şekilde yararlanmak için olumlu bir zihin çerçevesinde kalın. Bugünlerde iş alanlarınızdaki değişikliklerin ve  Sizi zorlayan konuların siz farkında olmasanız bile sizin lehinize işlediğini söylemekte fayda var. Hafta sonuna doğru enerjinizin daha arttığını fark edebilirsiniz. Ertelediğiniz buluşmaları yapmak için uygun bir zaman.

Aslan – Aileniz ve evdeki durumunuz önümüzdeki hafta sizin için biraz zorlayıcı olacağı için kendinize yeterince zaman ayırdığınızdan emin olun.  Hafta başı aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasında bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ancak, iş ve para sektörünüz istikrarlı olabilir ve hafta ortalarına doğru güçlü insanlardan destek alabilirsiniz. Hafta sonu değişik ortamlar, seyahat planları ve yeni ilişkiler gündemde olabilir. Bu hafta sağlığınıza özen göstermenizi, yorucu ortamlardan uzak durmanızı ve ilişkilerde mesafenizi korumanızı tavsiye ederim.

Başak - Kariyerinizle mücadele ediyorsanız, profesyonel hayatınıza yaklaşımınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Evli olan Başaklar, aile içinde sorumlulukların arttığı bir hafta geçirebilirler. Bekar olanlar ise, ikili ilişkilerden yana incinebilirler. Hafta ortasına doğru iş alanında üretken ve şanslı etkilerle karşılaşabilir , finansal alanlarda fırsat yakalayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyalleşme ihtiyacınız artabilir. Duygusal tartışmalardan ve gereksiz para harcamaktan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Terazi –Hafta başı kendinizi biraz kısıtlanmış hissedebilir, gerginlik yaşayabilirsiniz fakat hafta ortasına doğru daha rahatlatıcı etkiler söz konusu. İşlerde çözülmeler ve fırsatlar, seyahat imkanları ve güzel anlaşmalar getirebilir.  Gereksiz şeylere savurganlıktan kaçının ve gelecek için attığınız adımların farkında olun. Sağlıklı finansal uygulamalar, işinizi destekleyecek kişi ve kurumlarla iletişim kurmak size iyi şanslar getirecektir.

Akrep - Önümüzdeki hafta aşk hayatınız gelişebilir ve yeni biriyle tanışma şansı yakalayabilirsiniz. Bu hafta para dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Pazar günü, Marsın Yengeç burcuna geçmesiyle sizin hukuk, medya ortaklı işler, eğitim ve seyahat,  alanlarınızda gelişmeler yaşanması muhtemel. Yine bu dönem yeni tanıştığınız insanlar ve seyahatlerinizde dikkatli olmanız gerektiğini vurgulamakta fayda var.

Yay –Bu hafta ikili ilişkiler, hayat sorumluluklarınız ve ortaklı işlerinizde bazı engelleri karşınıza getirebilir. Dışarıda olmayı daha fazla isteyebilir, duygusal ilişkilerde etkilenmeye açık olabilirsiniz. Pazar günü, Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa gider konuları gündeme gelebilir. Bulunduğu ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.

Oğlak - Sabırlı olun ve sizin için iyi şeylerin olacağına güvenin. İşinizde ve yeteneklerinizde biraz daha sebat edin, sıkı çalışma sizi oraya götürecektir. İşler bunaltıcı gelmeye başlarsa, her seferinde bir amaca odaklanmayı ya da iş yoğunluğunu azaltmayı deneyebilirsiniz.

Kova - İş dünyasında olanlar için, çabalarınızın sonunda başarı ve takdir görebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren çözüm odaklı ilerleyebilir, insanlardan destek görebilirsiniz. Okuyan kovalar bazı engellerle karşılaşabilir, ancak bunlar yakında ortadan kalkabilir, hatta fırsata dönüştüğünü görebilirsiniz. Bazı kovaların yaşam tarzı seçimlerinde ince ayar yapması gerekebilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevrenizi organize etmek ve bir proje başlatmak için iyi etkiler altında olacaksınız. Sağlığınıza ve gereksiz harcamalara karşı dikkatli olun.

Balık – Bu hafta aile ve aşk hayatınızda doğru iletişimi kurduğunuzdan, onları yeterince takdir ettiğinizden emin olun ve gerçekten tatmin edici bir ilişkiye sahip olmayı ne kadar önemsediğinizi ifade edin. Hafta ortasından itibaren çevrenizle ilişkileriniz güçlenebilir. İş ve finans sektöründen size güzel haberler getirebilir.  Pazar günü marsın yengeç burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek bir döneme geçiş yapacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da sevdiğiniz insanla ilişkinizde sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Varsa çocuklarınız için de mücadele etmeniz gereken bir süreçten de bahsedebiliriz.

İyi haftalar diliyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.