büyükşehir

İYİ Partili Gülnar kadınları, Büyük Kadın Buluşması’nda toplandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz hafta sonu Büyük Kadın Buluşması’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen İYİ Partili kadınlarla bir araya geldi. Gülnar İYİ Parti İlçe teşkilatı da İYİ Partili kadınlar ile arenadaki yerini aldı.

İlk Yayın: 1 Ocak 2023 – Güncelleme: 1 Ocak 2023 21:11

HABER / GÜLSEN KAYA

Gülnar İlçe Başkanlığının organizasyonunda Gülnar İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şahin, İlçe Sekreteri Başkan Yardımcısı Fikret Şimşek, parti yönetimi, Kadın Politikaları Gülnar İlçe Başkanı Asuman Akkuş, İYİ Partili kadınlar ile Ankara Arena spor salonunda yerini aldı. İlçe Başkanı Mehmet Ali Şahin ve teşkilatın erkek üyeleri salon dışında toplandılar.

“BAŞBAKAN MERAL”
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Ankara Spor Salonu’nda partisince düzenlenen ‘Büyük Kadın Buluşması’nda yaptığı konuşmada, Türk kadınlarını aşağı, aciz ve muhtaç görenlere inat, yenilmez gücünü anlatmaya ve göstermeye devam edeceklerini belirterek Ankara Spor Salonu’ndaki program öncesinde salon dışında toplanan vatandaşlara da hitap etti. Bugün sadece bir kadın kurultayı gerçekleştirmek için bir araya geldiklerini ancak kadınıyla erkeğiyle Türkiye’nin her yerinden İYİ Partililerin Ankara’ya geldiğini ifade eden Akşener, “Buradasınız işte. İçerisi dolu, dışarısı dolu. Bu gece kimse uyuyamayacak. Abilerin, muhteremlerin rahatını bozdunuz.” diye konuştu. Akşener, alandakilerin “Başbakan Meral” sloganları üzerine, “Elbette Başbakan Meral olacak. Onunla, bununla pazarlık ederek değil, milletimizin iradesiyle partimiz birinci parti olacak. Önce bu ucube sistemi değiştireceğiz, sonra da İYİ Partinin Genel Başkanı Meral, başbakan olacak.” dedi.Salona girdiğinde kadınların hediye ettiği beyaz yazmayı boynuna takan Akşener, sahneye gelişinde kürsünün önündeki kadın katılımcıların üzerine çiçek yaprakları döktü. Sahnede kadınların yer aldığı ve bir kadının zeybek oynadığı gösterinin sonunda partililer, “Kalpten kalbe bir yol vardır elbet” yazılı afişi açtı.Buluşmada, İYİ Parti Genel Merkez Kadın Kollarının Akşener için hazırladığı video ile “Cumhuriyet Kadını” belgeseli izletildi. “Kadın Yükselecek Türkiye Güçlenecek”, “Kadın Yükselmezse Alçalır Vatan”, “Kahrolsun İstibdat, Yaşasın Hürriyet” yazılı pankartlar ve Akşener’in kadınlarla çektirdiği fotoğrafların salona asıldığı programda sanatçı Mustafa Sandal’da konser verdi.

“GÜLNAR’DA İYİ PARTİ’Yİ LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ”
Buluşmada Gülnar İYİ Parti ilçe Başkanı Mehmet Ali Şahin; “Parti yöne-timi ve partimize gönül verenlerle beraber Ankara’da buluştuk. Ankara arenaya sığmayan İYİ Partililer yağan yağmura rağmen birlik beraberlik içinde güzel bir miting oldu. Gülnarlı partililerimizle berber Gülnar’da İyi Parti’yi layık olduğu yere getireceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu