büyükşehir

GÜLNAR’DA BİR İLK

Filli Boya bünyesinde bulunan Dalmaçyalı ileri ısı yalıtım sistemleri ile Dalmaçyalı ısı yalıtım ölçüm aracı Gülnar’da. Türkiye’de 40’ın üzerinde şehri gezerek 50 bin binada termal kameralar ile ücretsiz çekim yaparak binaların ısı yalıtım ihtiyaçlarını tespit eden Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm Ekibi, tasarruflu ve konforlu yaşamın ipuçlarını bina sakinleri ile paylaştı.

İlk Yayın: 5 Şubat 2023 – Güncelleme: 5 Şubat 2023 14:06

HABER / GÜLSEN KAYA

Isıtma ve soğutmada kullanılan enerjinin daha verimli tüketilmesi amacıyla yola çıkan ekipler, Gülnar Filli Boya Ana Bayiisi Çınar Ticaret sahibi Veli Alıç eşliğinde çeşitli mahallelerde termal kamera ile ısı yalıtım olmayan binalarda ücretsiz ısı ölçümü gerçekleştirdiler ve her bina özelinde farklı derecelerde tespit edilen ısı kayıplarını belirledi. Ölçüm yapılan ilk bina ise Gülnar Kaymakamlığı oldu.

YÜZDE 50’YE VARAN TASARRUF ELDE EDİLEBİLİYOR

Ekipler Gülnarlı vatandaşlara ısı yalıtımı yapılmış binalar ile yapılmamış binalar arasındaki farkı anlattılar ve Markanın Dalmaçyalı İleri Isı Yalıtım Sistemleri’ni binalarına uygulayanlar ısıtma ve soğutma giderlerinde yarı yarıya tasarruf sağladığını belirttiler.

Söz konusu sistemler, sunduğu ayrıcalıklarla tüketicileri yıllar boyu ilk günkü performansını koruyan, uzun ömürlü sistemlerle, yani ısı yalıtımını “Doğrusu” ile buluşturuyor ve bina sakinlerinin dört mevsim evlerinde rahat etmelerine imkan veriyor. Ayrıca Dalmaçyalı İleri Isı Yalıtım yaptıran vatandaşlara ürünlerde 10 yıl garanti ve 2 yıllık sigorta yapılacağını da söylediler.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu