büyükşehir

GÜLNAR MÜFTÜLÜĞÜ PERSONELİ DEPREM BÖLGESİNDEKİ DESTEK ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Gülnar İlçe Müftülüğü, gönüllü din görevlisi ve Kur'an Kursu öğreticilerinden oluşan ekibin deprem bölgesine gitmesinin ardından, ikinci bir gönüllü ekip de çalışmalara ve cenaze hizmetlerine destek vermek üzere yola çıkarttı.

İlk Yayın: 14 Şubat 2023 – Güncelleme: 14 Şubat 2023 13:25

HABER / AKİL ÇIRAK

Gülnar İlçe Müftülüğü 06 Şubat 2023 tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş/Pazarcık olan ve çevre illerde de hissedilen depremden etkilenen vatandaşlarımıza acil yardım ulaştırmak, manevi destek sağlamak, çalışmalara destek vermek üzere çalışmalarına devam ediyor.

İlçe Müftüsü Yusuf Kaya’nın başkanlığında gönüllü din görevlisi ve Kur’an Kursu öğreticilerinden oluşan ekibin deprem bölgesine gitmesinin ardından ikinci bir gönüllü ekip de çalışmalara ve cenaze hizmetlerine destek vermek üzere yola çıktı.

“DEPREM BÖLGESİNDEKİ KARDEŞLERİMİZE MADDİ VE MANEVİ DESTEK İÇİN BURADAYIZ”

İlçe Müftüsü Kaya, “Memleketimizin yaşadığı bu büyük acıyı biz de yüreğimizde yaşıyor ve paylaşıyoruz. Bu büyük afetin en az kayıpla atlatılabilmesi için Gülnar İlçe Müftülüğü personeli ile birlikte deprem bölgesindeki kardeşlerimize maddi  ve manevi destek için buradayız. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Yüce Rabbimden rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.” dedi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu