büyükşehir

GÜLNAR İYİ OLACAK

Zorlu geçen il ve ilçe kongrelerini atlatan İYİ Parti’de herkes başarıya kilitlenmiş görünüyor. Son seçimde güven tazeliyen İyi Parti’nin Gülnarlı Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar ile yeni seçilen İYİ Parti Gülnar İlçe Başkanı Mehmet Ali Şahin; “Önümüzdeki seçimde Gülnar’da İYİ Parti’yi birinciliğe taşıyacaklarını söyledi…

İlk Yayın: 18 Ocak 2023 – Güncelleme: 18 Ocak 2023 10:12

HABER / UMUT ÇOR

“VATANDAŞI ÖNEMSİYORUZ”

Şahin; “İlçemizde İYİ Parti olarak delegelerimizle birlikte köy ziyaretlerimize başladık. Diğer İl ve İlçelerde devam eden kongrelerimizden dolayı ziyaretlerimize çok ağırlık veremedik ama bundan sonraki süreçte vatandaşla bir araya gelmeye hız vereceğiz. Vatandaş ziyaretlerimizde projelerimizden bahsediyoruz. Vatandaş olarak neler talep ettiklerini, nelerden rahatsızlık duyduklarını dinliyor, hatta yaşanan sorunlara karşı sundukları çözüm önerilerini de çok önemsiyoruz. Ben kendim İYİ Parti İlçe Başkanlığının yanında Mehmet Ali Şahin olarak ta sevilen bir kişiyim. Evet vatandaş bizi gördüğünde güzel karşılanıyoruz,  İlla bize oy vermiş vermemiş diye bir kaidemiz de yok. Tüm vatandaşlarımıza ulaşıp projelerimizi herkese anlatmak istiyoruz.

YAKIN ZAMANDA 150 KİŞİLİK KATILIM OLACAK

Mehmet Ali Şahin sahadaki izlenimlerini şöyle özetledi: ‘Görünen bir şey varki; İYİ Parti’ye büyük bir katılım var. Vatandaş çıkış yolunu İYİ Parti’de görüyor. Tüm partilerden iyi partiye kayma var. Ayrıca partimize yakın bir zamanda da 100 ila 150 kişi gibi bir katılım da bekliyoruz. Bu bizi mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor” diye konuştu.

“HİZMETLERLE FARK YARATACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Hem genel seçimlerde hem de yerel seçimlerde birinci parti olmayı hedeflediklerini söyleyen Şahin; “Mevcut iktidarın şu andaki durumu belli. Her şeyi bırakın ülkenin ekonomik durumu ortada ve ülke batmış durumda. İnsanlar artık gerçekten bir arayış içine girmiş ve yaşanan olaylardan bıkmış durumda. Türkiye’de ve bizim bölgemizde de seçmenin yüzde 70’i sağ kesim. O nedenle biz daha çok tercih ediliyoruz.

Genel seçimleri alıp yerel seçimleri de aldığımız takdirde Gülnar gerçekten hizmet görecek diye düşünüyoruz. Evet yerel yönetimin yapacağı hizmetler bellidir. Ama ana hizmetlerimizi yapmanın yanında Gülnar halkına sunacağımız projeler ve hizmetlerle fark yaratacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“MEHMET DUTAR GÜLNAR İÇİN BİR ŞANSTIR”

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz İl kongresinde Mehmet Dutar’ı tebrik ettiğini söyleyen Şahin; “İl Başkanımız Mehmet Dutar Gülnar için bir şanstır. Kendisi de Gülnarlı olan başkanım bizim için büyük bir şanstır. Hem ilde hem de ilçe de el ele vererek, biz başkanıma başkanım bize destek vererek güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

HEM MERSİN HEM DE GÜLNARDA BİRİNCİ OLACAĞIZ

İyi Parti’nin Gülnarlı İl Başkanı Mehmet Dutar da yaptığı açıklamada Gülnarlı olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Hemşehrilerinin İYİ Partiye gösterdiği ilgiden memnun olduğunu belirten Dutar ilk seçimde hem Gülnar’da hem Mersin’de birinci parti olarak çıkacaklarını söyledi. İl Başkanı Mehmet Dutar yeni seçilen ilçe yönetiminin başarılı olacağına inandığını sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu