büyükşehir

GÜLNAR BELEDİYESİ YOL BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Gülnar Belediyesi; Vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir ilçede yaşaması için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

İlk Yayın: 30 Ocak 2023 – Güncelleme: 30 Ocak 2023 23:31

HABER / AKİL ÇIRAK

Gülnar Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında kilitli parke taşı üretim tesisinde imal ettiği parke ve bordür taşlarını, ihtiyaç duyulan noktalara döşüyor. Bu kapsamda ekipler Arıkuyusu Mahallesinde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

“MAHALLE SAKİNLERİMİZ YAPILAN YOL İLE DAHA KOLAY VE GÜVENİLİR ULAŞIM SAĞLAYACAK”

Yapılan çalışmalarla mahalle sakinleri tozdan ve çamurdan kurtularak güvenli, modern bir yola sahip oluyor. Parke taşı döşeme işleminin program dâhilinde devam edeceğini ifade eden Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; “Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hava şartları müsade ettiği sürece devam ettireceğiz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kumlama çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız Arıkuyusu Mahallesinde devam ediyor. Çalışmamız tamamlandığında mahallemiz daha modern bir yola kavuşmuş olacak. Mahalle sakinlerimiz yapılan yol ile daha kolay ve güvenilir ulaşım sağlayacak. Ekiplerimiz bir yandan da Ulupınar Mahallemizde stabilize yol yapım çalışması gerçekleştirerek sorunsuz bir ulaşım sağlıyor. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Yol bakım çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam edecektir” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu