büyükşehir

DEPREMZEDELER İÇİN MEVLİD OKUTULDU

Türkiye Kamu-Sen Gülnar İlçe Başkanlığı Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenler için mevlid-i şerif programı düzenledi.

İlk Yayın: 28 Şubat 2023 – Güncelleme: 28 Şubat 2023 12:47

HABER / AKİL ÇIRAK

Perşembe akşamı akşam namazının ardından düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Gülnar Kaymakam Vekili Muhammet Kılıçaslan, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Siyasi parti temsilcileri ve Kurum Amirleri ve bir çok memur ve isçi vatandaşlarımız katıldı.

Türkiye Kamu-Sen Gülnar İlçe Başkanı İlker Yıldız program sonu yaptığı açıklamada; “Sendika olarak depremin olduğu ilk günden bu zamana kadar Genel Başkanımız Önder Kahveci beyin ve Türkiye Kamusen Mersin İl Temsilcisi Metin Ercan beyin talimatları ile insani olarak yardımlarda bulunmaya çalışıyoruz inşallah bugünde Merkez camimizde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için mevlid-i şerif okuttuk. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Programımıza katılan Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Siyasi Parti temsilcilerimize, Kurum Amirlerimiz ve Memurlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah dualarımızı kabul etsin”  dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu