büyükşehir

BAŞKAN ÜNÜVAR MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgilendirmek amacı ile muhtarlarla bir araya geldi.

İlk Yayın: 22 Aralık 2022 – Güncelleme: 22 Aralık 2022 13:40

HABER / AKİL ÇIRAK

Gülnar Belediyesi Yörük Sofrası’nda düzenlenen kahvaltı programında, 50 mahalle muhtarı ile belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Düzenlenen programa; Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Celal Kadim, Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci, Milliyetçi Hareket Partisi Kaçep İlçe Başkanı Ayşe Aydın, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selda Arslan, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Cerit, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.

“İLÇEMİZE BİRÇOK HİZMET YAPTIK VE YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘’50 mahallemizin muhtarlarıyla ve belediye meclis üyelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşamaya devam ediyoruz. Gülnar Belediyesi olarak daha güzel bir Gülnar için ilçemize birçok hizmet yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de muhtarlarımızla beraber daha güzel bir Gülnar için çalışacağız. Mahallelerimizde ve ilçe merkezimizde hizmetlerimize destek olan, hemşehrilerimizle bizler arasında gönül köprüsü kuran değerli muhtarlarımıza minnettarız. Biz büyük bir aileyiz. Bugün de bu aile olgusuyla bir araya geldik. Programımıza katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin” İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu