büyükşehir

Altunok, muhtarlarla bir araya geldi

Mahalle muhtarları ile bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “İlçemiz Silifke’ye ve tüm mahallelerimize belediye hizmetlerini ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.

İlk Yayın: 18 Ocak 2023 – Güncelleme: 18 Ocak 2023 09:54

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlar vasıtasıyla belediye olarak vatandaşlar ulaştıklarını kaydeden Başkan Altunok, “Her zaman olduğu gibi yine siz muhtarlarımız halkımız ve belediyemiz arasında bir köprü oluşturmaktasınız. Vatandaşlarımızla aramızdaki bağı güçlendiren sizlersiniz. Bu konuda büyük emekleriniz var, hepinize teşekkür ediyorum. İlçe merkezi ve diğer mahallelerimizde halkımızın ve siz değerli muhtarlarımızın istek ve taleplerinin hızla çözülmesi ve belediye hizmetlerimizin en sağlıklı şekilde sizlere ulaşması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

“SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ”

Bu konuda belediye ekipleriyle değişik mahallelerde çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizen Başkan Altunok, “Hizmetlerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde sizlere ulaşabilmesi için kiminle görüşülmesi gerekiyorsa görüşüyoruz, ortaya çıkan sorunları bir an evvel çözüme kavuşturmak için mücadele ediyoruz.  Acil ihtiyacı olanlara öncelik verip ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Belediyemizin imkanları ve  yaptığımız iş programı ile yıllarca belediye hizmetlerinden yararlanamayan kırsal mahallelerimiz başta olmak üzere 88 mahallemize eşit hizmet götürmeye çabası içerisindeyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana tek amacım ilçemiz Silifke’ye ve siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmektir. Kaynaklarımız ve  imkanlarımız belli. Halkımızın ve mahallelerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için ortaya çıkan sorunları siz muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çözme konusunda her zaman sizlerle bir araya geliyoruz.  Bu konuda sürdürdüğümüz planlı ve programlı çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde tüm mahallelerimize eşit hizmet götüreceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu