büyükşehir

AK Parti Mersin Millletvekili Yılmaz’dan Gülnar’a ziyaret

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Gülnar ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk Yayın: 1 Ocak 2023 – Güncelleme: 1 Ocak 2023 21:22

HABER / GÜLSEN KAYA

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Gülnar İlçesine geldi. AK Parti Gülnar İlçe Başkanı Tevfik Kalemci ve İl Başkan Yardımcısı ve Gülnar İlçe Koordinatörü Cevdet Bal tarafından karşılanan Zeynep Gül Yılmaz, Ak Parti Gülnar İlçe Başkanlığında partililer ve Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

“PARTİMİZİN ÜYE SAYISINI ÇOĞALTIN”
2023 Yılı seçimi bizler için bir milattır diyen Yılmaz; “Buradan vatandaşlarıma sesleniyorum. Ak Parti İktidarının yaptığı icraatları komşularınıza anlatın. Partimize üye olan kardeşlerim partimizin üye sayısını çoğaltın. Hükümetimiz EYT sorunu çözdü ve meclis açılışında hep birlikte oylayarak yasalaştıracağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için bugünden itibaren çalışmalarımıza tempo verelim gezmedik, sıkılmadık el bırakmayalım. Mahalle muhtarlarımızın sorunlarını dinledim ve çözülmesi için gerekli yerlere ileteceğim. İnşallah 2023 seçimlerini kazanıp milletimize hizmet etmeye devam ederiz” ifadelerini kullandı.
“BU SEÇİMLER HEM TÜRKİYE YÜZYILININ TEMELİ HEMDE ÖNÜMÜZDEKİ 2053 – 2071 VİZYONUNUN BİR BAŞLANGICI NİTELİĞİNDE OLACAK”
Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci; “Bu yıl içerisinde vekilimizi birkaç defa ağırladık. Milletvekilimiz Zeynep Gül Yılmaz, vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etme, çözüm önerilerini konuşma, vatandaşla sohbet etme noktasında sürekli sahalarda ve vatandaşla iç içe. Geçmişten bu yana vatandaşla samimiyeti arttırma ve onların sorunlarını tespit etme noktasında bakanlarımız, milletvekillerimiz ve parti teşkilatlarımız kendimizi yenileyerek ve geliştirerek vatandaşın yanında olmaya devam ediyoruz. AK Parti olarak hizmetlerimizi vatandaş odaklı yapmaya özen gösteriyoruz. Daha dün kronikleşmiş ve gündemi meşgul eden EYT sorununu da Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamalarıyla çözmüş olduk. Bu ve buna benzer kronikleşmiş sorunları hükümet olarak ortadan kaldırmaya devam edeceğiz. Önümüzde 2023 seçimleri var. Bu seçimler hem Türkiye yüzyılının temeli hemde önümüzdeki 2053 – 2071 vizyonunun bir başlangıcı niteliğinde olacak. Nasıl ki 20 yılda ülkemizi kat ve kat büyütmüş ekonomik olarak üst seviyelere çıkartmışsa bundan sonra da sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yine 2023 seçimlerinde de Gülnar, Mersin ve Türkiye olarak vereceğimiz destekle en fazla milletvekili sayısıyla sayın liderimizi yine Cumhurbaşkanı olarak seçerek yatırımlarımızın devamını sağlayacağız. Bu konuda hepimize büyük görev düşüyor” diye konuştu.

“YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ AK PARTİLİ OLMAKTAN GURUR DUYACAĞIZ”
Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cevdet Bal ise; “Öncelikle sizlere İl Başkanımız Cesim Ercik’in selamlarını iletiyorum. Üyelikler bizin için çok önemli. Yılbaşından önce 20 milyon üyeliği geçmemiz lazım. Bir dünya lideri olan, dava adamı olan Recep Tayyip Erdoğan’a 20 yıldır bu ülkenin borcu var. Yaptıklarından dolayı borcu var, yapamadıklarından dolayı demiyoruz. Zor olan zaman alır diyoruz. Sadece Gülnar için demiyorum ama tüm ilçe teşkilatlarında şu sorun var. Biz kendimiz öncelikle bu davaya inanmamız lazım. Yapılanlar söylenmiyor. Yapılmayan bir nokta varsa gözümüze o batıyor. Sanki bir tehdit vari konuşmalarla, şu da yapılırsa oyumuzu vereceğiz gibi. İşte EYT de yapıldı. 2 bin 500 milyon kişi, çarpı 4, 10 milyon oyumuzun artması lazım. Ama hala konuşuluyor. Buna da kulp takan var. Ama biz onlara bakmayacağız yolumuza devam edeceğiz AK Partili olmaktan gurur duyacağız” dedi.
Proğram kapsamında Gülnar İlçe Kaymakamı Musa Ayyıldız’ı da ziyaret eden Yılmaz; ilçede yürütülen çalışmalara ilişkin istişarede bulundu.
Gülnar İlçe Müftülüğü bünyesinde Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yapılan 4-6 yaş hafızlık kuran kursu inşaatını ve Gülnar Devlet Hastanesine ziyaretinde Yılmaz; Gülnar Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin Özer’in eşliğinde hastanede yatan hastalarla görüştü. Burada Gülnar Devlet Hastanemize yoğun Bakım Ünitesi kurulması ve Hastanenin statüsü olan D statüden C statüye geçmesi C statüsüne geçtiği zaman Uzman Doktor sayısının çoğalacağı ve Hastaların başka İlçelere sevk durumunun aza düşeceğini söyleyen Başhekim Özer’e, vekil Yılmaz konu hakkında elinden geleni yapacağını söyledi.
Ayvalı mahallesinde genç yaşta geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Adem Şark’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Yılmaz, Gülnar esnafıyla ve vatandaşlarıyla da bir araya geldi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu