büyükşehir

AK NOKTA OTOBÜSÜ GÜLNAR’DA

AK Parti Mersin İl Başkanlığı’na ait AK Nokta aracı Gülnar’da da faaliyetlerine başladı. İlçeleri gezerek üye kaydı ve seçim propagandası yapacak olan AK Nokta aracına, Gülnar’da da yoğun ilgi vardı.

İlk Yayın: 30 Ocak 2023 – Güncelleme: 30 Ocak 2023 23:30

HABER / GÜLSEN KAYA

Mersin ve İlçeleri gezerek üye kaydı ve seçim propagandası yapacak olan, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarıyla süslenen araçta “Türkiye Yüzyılı Başlıyor” ve “Hedef 2023” sloganları dikkat çekiyor. Propaganda çalışmaları parti müziklerinin çalınmasıyla destekleniyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Gülnar İlçe Başkanı Tevfik Kalemci; “AK Nokta aracımız ile vatandaşın sorunlarını dinleyip, üye kaydı oluşturmak üzere stant açmış bulunmaktayız. 21 yıldır AK Parti iktidarında yapılmış olan icraatlarımızı kısaca anlatmış olduğumuz broşürlerimizi vatandaşlara taktim ediyoruz. Mersin’in bütün ilçelerinde aracımız ile bu çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın direktifleri ile 21 yıldır ülkemize kazandırmış olduğumuz hizmetleri ve bundan sonraki hedeflerimizi vatandaşlarımıza anlatma gayretindeyiz. İnşallah 2023 seçimlerinde de AK Parti iktidarında ve sayın Cumhurbaşkanımızın en yüksek oyla görev başına gelmesi için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu